Blog

Zalety i zastosowanie systemu Avery Dennison

buty

Nasza firma oferuje Państwu innowacyjny asortyment marki Avery Dennison, która już od kilkudziesięciu lat jest pionierem w branży etykietowania produktów spożywczych i tekstylnych. Jako pierwsi na świecie wymyślili technikę tworzenia etykiet samoprzylepnych, które są niezbędne w niemalże każdej branży. Od tamtej pory firma Avery Dennison ciągle się rozwija i wprowadza na rynek nowe, starannie dopracowanie produkty. Każdy z nich jest tworzony na podstawie ściśle określonych standardów i w 100% dopasowany do zapotrzebowania konkretnej branży.

Co wyróżnia system Swiftach?

W latach 60. marka Avery Dennison stworzyła pionierski system Swiftach, który polega na nieskomplikowanej technice łączenia zawieszek przy użyciu pistoletów do metkowania. Ta metoda umożliwiła zamieszczenie na konkretnym produkcie podstawowych informacji o nim, jego cenie oraz sposobie użytkowania. Avery Dennison ma w swoim asortymencie zróżnicowane warianty łączników łopatkowych w różnych kolorach i rozmiarach. Pozwala to dobrać odpowiedni łącznik do konkretnego produktu, a także właściwie go zamocować. Jednak najważniejszą zaletą systemu Swiftach jest to, że uniemożliwia podmianę etykiety na inną.

Specjalistyczne łączniki do etykietowania produktów spożywczych i tekstylnych

Oprócz łączników łopatkowych w ofercie są dostępne także pętelki, haczyki oraz łącznik do obuwia T-end. Doskonale sprawdzają się nie tylko do pakowania produktów czy łączenia ich w pary, ale także do ich solidnego zamocowania. Łączniki w kształcie haczyków (hook-tach) znajdują zastosowanie przy podwieszaniu czapek czy pończoch, zapewniając odpowiednią stabilizację produktu. Pętelki z kolei sprawdzą się przy etykietowaniu delikatnych towarów, takich jak pończochy. Z kolei do łączenia produktów w pary (np. butów) wykorzystuje się łączniki T-end, które gwarantują atrakcyjne wyeksponowanie produktów oraz ich stabilne zamocowanie. Do etykietowania twardych materiałów (np. skór, dywanów) stosuje się bardzo mocne łączniki Super Heavy Duty T-end.