Pakowanie

Narzędzia pneumatyczne do pakowania – funkcjonalne i pomocne

cat_3

Pakowanie towaru na kartach podkładowych opaskami zaciskowymi, skręcanie taśmą czy drucikami jest bardzo pracochłonne, a blistry czy opakowania próżniowe są drogie, ciężkie i nie ekologiczne. Stąd też w ofercie pojawiły się nowocześniejsze, praktyczniejsze i wygodniejsze w stosowaniu rozwiązania, jak narzędzia pneumatyczne do pakowania wraz z niezbędnymi akcesoriami, które stanowią elastyczne zszywki do pakowania. Podobnie jak w przypadku narzędzi ręcznych do metkowania ogrom różnorodnych produktów pozwala dobierać je precyzyjnie do określonych sposobów wykorzystania. Właściwe dopasowanie do przeznaczenia pozwala nie tylko skutecznie, ale też estetycznie zapakować wybrany towar.

Jak działa pneumatyczne i elektryczne pakowanie?

Zszywkami Elastic Staple™ Avery Dennison i przy pomocy urządzenia IndES można przymocować towar jednym szybkim ruchem, a mocowanie waży ułamek grama. Elastyczność zszywek do pakowania sprawia, że można je użyć również do łączenia kilku produktów razem, np. skarpet, ręczników, a także do mocowania wieszaków czy też etykiet do produktu. Z kolei zszywki Plastic Staple™ są powszechnie wykorzystywane w przemyśle jeansowym. Doskonale sprawdzą się do mocowania etykiet w spodniach i nie tylko.

Do pozycjonowania produktów w opakowaniu, tak aby estetycznie wyglądały, proponujemy łączniki Micro. Można je wykorzystać zarówno w przypadku odzieży (np. upinając odpowiednio koszulę), jak i innych produktów (zabawek, gadżetów itp.). Ich ogromną zaletą jest fakt, że są dyskretne, jak również łatwe i bezpieczne do usuwania.

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z pełną ofertą firmy – zrób to teraz. W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie udzielimy niezbędnych wyjaśnień. Działamy na terenie Trójmiasta oraz całej Polski i za granicą. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!