Produkcja

Łączniki do obuwia T-End – pomorskie i cała Polska

cat_2

Łączniki są używane nie tylko w przemyśle włókienniczym. Oferowane wyroby znajdują zastosowanie w setkach aplikacji, także podczas produkcji najróżniejszych artykułów. W sprzedaży mamy nie tylko łączniki typu Standard i FineFabric, ale też łączniki do produkcji obuwia i łączniki do łączenia warstw materacowych.

Producenci materacy mogą użyć łączników Extra Heavy Duty T-End zamiast kleju, aby połączyć ze sobą kilka warstw pianki. W przemyśle obuwniczym te same łączniki do obuwia T-End można wykorzystać w celu zwiększenia wydajności, poprawienia powtarzalności wykonania oraz jakości butów.

W przemyśle motoryzacyjnym Buttoneer służy do łączenia gum, takich jak uszczelki do drzwi, ale też w celu kompresji lub zabezpieczenia przed stykiem z metalowymi elementami.

 

Co proponujemy do znakowania w przemyśle spożywczym?

Do znakowania świeżego mięsa, ryb, drobiu w przemyśle spożywczym wykorzystuje się łączniki Tag Fast™. Są one wyprodukowane ze spożywczego nylonu i wyposażone w podwójną łopatkę. Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je łatwo usunąć, bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości w żywności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie udzielimy niezbędnych wyjaśnień. Działamy na terenie Trójmiasta oraz całej Polski i za granicą. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Dlaczego warto postawić na łączniki do obuwia T-End Gdynia?

Łączniki do obuwia T-End Gdynia to produkty, które pozwalają na trwałe połączenie nawet kilku różnych materiałów. Wykorzystuje się je w celu stworzenia trwałego, a zarazem estetycznego produktu. Łączniki do obuwia T-End mają wiele zalet. Do najważniejszych z nich warto zaliczyć:

  • poprawę jakości produkowanego obuwia,
  • możliwość zabezpieczania materiału przed stykiem z metalowymi elementami i kompresją,
  • poprawę powtarzalności tworzonych wyrobów,
  • zwiększenie wydajności prowadzonych prac, a co za tym idzie – obniżenie kosztów produkcji i zwiększenie zysków.

Łączniki pozwalają na stworzenie trwałych butów, odpornych na codzienną eksploatację i działanie czynników atmosferycznych, w tym wilgoci. Są wytrzymałe na rozciąganie, dlatego mogą być wprowadzane w małe i duże otwory w obuwiu. To ciekawa alternatywa dla kleju. Pozwala trwale łączyć nawet kilka warstw materiałów, nawet jeśli różnią się one od siebie surowcem, z którego zostały wykonane. Łączniki do obuwia T-End wykorzystuje się m.in. do mocowania gum, tkanin i pianki. Sprzedajemy też inne łączniki do szycia obuwia – każdy z nich różni się zastosowaniem i możliwością zastosowana w przypadku konkretnych materiałów.

Oferujemy łączniki do obuwia T-End pomorskie. Produkty te cieszą się zainteresowaniem wśród klientów z Gdyni i okolicznych miejscowości. Są stosowane przede wszystkim przed przedsiębiorców zajmujących się produkcją obuwia i materaców. Nasi specjaliści mogą przedstawić dokładne parametry techniczne poszczególnych produktów, co ułatwi podjęcie decyzji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Działamy w całej Polsce.