Produkcja

Łączniki do produkcji obuwia – rozwiązania dla innego przemysłu

cat_2

Łączniki są używane nie tylko w przemyśle włókienniczym. Oferowane wyroby znajdują zastosowanie w setkach aplikacji, także podczas produkcji najróżniejszych artykułów. W sprzedaży mamy nie tylko łączniki typu Standard i FineFabric, ale też łączniki do produkcji obuwia i łączniki do łączenia warstw materacowych.

Producenci materacy mogą użyć łączników Extra Heavy Duty T-End zamiast kleju, aby połączyć ze sobą kilka warstw pianki. W przemyśle obuwniczym te same łączniki do obuwia T-End można wykorzystać w celu zwiększenia wydajności, poprawienia powtarzalności wykonania oraz jakości butów.

W przemyśle motoryzacyjnym Buttoneer służy do łączenia gum, takich jak uszczelki do drzwi, ale też w celu kompresji lub zabezpieczenia przed stykiem z metalowymi elementami.

 

Co proponujemy do znakowania w przemyśle spożywczym?

Do znakowania świeżego mięsa, ryb, drobiu w przemyśle spożywczym wykorzystuje się łączniki Tag Fast™. Są one wyprodukowane ze spożywczego nylonu i wyposażone w podwójną łopatkę. Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je łatwo usunąć, bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości w żywności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie udzielimy niezbędnych wyjaśnień. Działamy na terenie Trójmiasta oraz całej Polski i za granicą. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!